KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14619375
nr 1461 9375
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Fiskeby. Signerad. Blandteknik, bildmått: 16x42 cm, yttermått inklusive ram: 34x58 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:39:41
18/4 13:38:29